Jak pomagamy

 • 1
  Terapia indywidualna to proces, którego cel, czas trwania i częstotliwość spotkań ustalana jest indywidualnie. Do skorzystania z terapii indywidualnej zapraszamy osoby pełnoletnie.
 • 2
  Terapia par i małżeństw jest skierowana do osób, które doświadczają trudności w swoim związku. Polega na poprawianiu jakości relacji i komunikacji. Spotkania odbywają się z obydwoma partnerami.

Poznaj nasz zespół

Agata Seweryn

Psycholog, psychoterapeuta, trener, właściciel
 • Doświadczenie
  Prowadzi terapię indywidualną. Pracuje z osobami, zgłaszającymi trudności w relacjach, pomaga w radzeniu sobie ze stresem, nieśmiałością, poczuciem niskiej wartości, lękiem oraz fobiami, korzystając z dorobku podejścia ericksonowskiego. Prowadzi warsztaty umiejętności psychospołecznych, warsztaty aktywizacji zawodowej oraz konsultacje w obszarze wyboru drogi zawodowej.
 • Wykształcenie
  Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Umiejętności psychoterapeutyczne rozwija, korzystając z doświadczenia polskich i zagranicznych psychoterapeutów, odbyła specjalistyczne szkolenia z psychoterapii, m. in. w The Milton H. Erickson Foundation, Inc (Phoenix, Arizona, USA). Swoje kwalifikacje podnosi, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Polski Instytut Ericksonowski. Wybrane zrealizowane szkolenia: “Model hipnoterapii ericksonowskiej” J. Zeig, “Praca transowa z trudnymi przypadkami” B.A. Erickson, “Terapia prowokatywna” F.Farrelly, “Terapia rodzin” nauczyciele Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, ”Spotkanie, zasoby, proces” nauczyciele Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 • Zobacz opinie na ZnanyLekarz.pl

  W mediach:

Martyna Gralewska

Psycholog, psychoterapeuta, coach
 • Doświadczenie
  Prowadzi terapię indywidualną i konsultacje psychologiczne. Psycholog, Certyfikowany Coach (Erickson Professional Coach). Pracuje z osobami borykającymi się z lękiem, stresem, smutkiem i wypaleniem zawodowym. Prowadzi warsztaty umiejętności psychospołecznych (komunikacji, motywacji, radzenia sobie ze stresem), warsztaty aktywizacji zawodowej oraz konsultacje w obszarze wyboru drogi zawodowej.
 • Wykształecenie
  Umiejętności z zakresu komunikacji i pracy z ludźmi posiada po studiach z Psychologii oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka The Art and Science of Coaching prowadzonym przez Erickson Coaching International. Swoje umiejętności rozwija, szkoląc się w zakresie psychoterapii, coachingu i pracy z ludźmi. Odbyła specjalistyczne szkolenia z psychoterapii, m. in. w The Milton H. Erickson Foundation, Inc (Phoenix, Arizona, USA). Swoje kwalifikacje podnosi, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Polski Instytut Ericksonowski. Wybrane zrealizowane szkolenia: “Model hipnoterapii ericksonowskiej” J. Zeig, “Praca transowa z trudnymi przypadkami” B.A. Erickson, ”Spotkanie, zasoby, proces” nauczyciele Polskiego Instytutu Ericksonowskiego, „Coaching i terapia prowokatywna" F. Farelly, „Podróż bohatera" S. Gilligan, R. Dilts; „Praca transowa z trudnymi przypadkami” B. A. Erickson, E. Greenleaf.

 • Zobacz opinie na ZnanyLekarz.pl