Coaching

Coaching ma na celu całościowy proces rozwoju osobistego i zawodowego. Jest użyteczny zarówno kiedy pojawiły się nowe warunki zawodowe (awans, nowy produkt, zmiana współpracowników) lub kiedy dotychczasowe warunki nie dają satysfakcji (wypalenie zawodowe, konflikt wartości, impas, stres,). Czas trwania 50 minut.

Umów się na konsultację z psychologiem:

Wizyty umawiamy telefonicznie pod numerem:(+48) 532 806 888 lub (22) 225-24-47. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 19.00. Zapraszamy do kontaktu.


Coaching - konkurs Zwierciadło.pl i "Swoją Drogą"

Motywacja jest jednym z obszarów w życiu zawodowym gdzie coaching może być użyteczny. W jakich jeszcze sytuacjach i obszarach widzisz możliwość skorzystania z coachingu? Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona pakietem 3 indywidualnych sesji coachingowych z psychologiem i coachem Martyną Gralewską. Spotkania mogę się odbywać w Warszawie bądź przez komunikator Skype.

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl.

Jak wygląda psychoterapia...

1

Umawianie wizyty

Osoba, która chce spotkać się z psychoterapeutą dzwoni do sekretariatu i ustala termin pierwszej wizyty. W przypadku osób dorosłych wizytą są umawiane jedynie kiedy dzwoni osoba, która chce spotkać się z terapeutą. Nie można umówić spotkania innej osobie. W przypadku dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, wizyty są umawiane przez rodziców. Kontakt telefoniczny to także doskonała okazja do zadania ważnych pytań dotyczących terapii, wybrania specjalisty i zapoznania się z naszym ośrodkiem
2

Pierwsze spotkanie

Pierwsza lub dwie pierwsze sesje mają charakter konsultacji. Ich celem jest określenie problemu, poznanie sytuacji oraz wybranie i omówienie metody pomocy. Wtedy też zawierany jest tzw. kontrakt terapeutyczny, który obejmuje: częstotliwość spotkań, czas trwania terapii oraz zasady odwoływania sesji. Spotkanie indywidualne w naszym ośrodku trwa 50 minut, a w przypadku psychoterapii par i rodzin - 60 minut.
3

Psychoterapia

Czas trwania terapii może ograniczyć się do kilku spotkań, może trwać kilka miesięcy a czasem kilka lat. Zależy od potrzeb i sytuacji. Metody oddziaływań psychoterapeutycznych różnią się w zależności od przyjętego modelu pracy, stosowanego podejścia i celu terapii. W naszej pracy korzystamy z wiedzy z kilku nurtów psychoterapeutycznych, większość z nas wykształciła się w Polskim Instytucie Ericksonowskim.